Aktualności

XXXII Kryterium Asów - Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda
Wyniki 27.03.2021, 19:17 kryteriumasow.com

DARCY WARD - wciąż PANUJĄCY
Historia Turniejów Kryterium Asów nieoczekiwanie i nagle zatrzymała się w 2012 roku, W związku z czym od 9 lat wciąż panującym - ostatnim - zwycięzcą jest Australijczyk Darcy Ward, który w 31. turnieju wygraną zapewnił sobie po biegu barażowym pokonując Macieja Janowskiego. Podium uzupełnił zawodnik miejscowej Polonii - Robert Kościecha.

Wyniki zawodów:

XXXI Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda - 01.04.2012

1. Darcy Ward Australia 13+3 (1,3,3,3,3)
2. Maciej Janowski Unia Tarnów 13+2 (3,3,3,2,2)
3. Robert Kościecha Polonia Bydgoszcz 12 (3,1,2,3,3)
4. Krzysztof Buczkowski Polonia Bydgoszcz 11 (1,3,2,3,2)
5. Przemysław Pawlicki Unia Leszno 11 (3,2,2,3,1)
6. Ryan Sullivan Australia 10 (2,3,1,1,3)
7. Krzysztof Kasprzak Stal Gorzów Wlkp. 8 (2,2,2,0,2)
8. Tomasz Gapiński Polonia Bydgoszcz 7 (3,2,1,1,w)
9. Piotr Pawlicki Unia Leszno 6 (1,0,3,2,u)
10. Mikołaj Curyło Polonia Bydgoszcz 5 (0,0,0,2,3)
11. Rafał Okoniewski Marma Rzeszów 5 (d,1,3,1,-)
12. Damian Baliński Unia Leszno 5 (d,1,0,2,2)
13. Szymon Woźniak Polonia Bydgoszcz 4 (2,2,0,0,0)
14. Tomasz Jędrzejak Atlas Wrocław 3 (2,0,1,0,0)
15. Sebastian Ułamek Atlas Wrocław 3 (1,0,1,0,1)
16. Adrian Miedziński Unibax Toruń 3 (0,1,d,1,1)
XXX Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda - 27.03.2011
1. Emil Sajfutdinow Rosja 13 (3,3,1,3,3)
2. Tomasz Gollob Stal Gorzów Wlkp. 11+3 (1,3,3,2,2)
3. Nicki Pedersen Dania 11+2 (2,1,3,3,2)
4. Tomasz Gapiński Polonia Bydgoszcz 10 (2,3,2,2,1)
5. Grzegorz Walasek Polonia Bydgoszcz 10 (3,0,2,1,3)
6. Grzegorz Walasek Polonia Bydgoszcz 10 (0,2,3,2,3)
7. Artiom Łaguta Rosja 8 (3,2,3)
8. Piotr Świderski Atlas Wrocław 8 (1,2,0,3,2)
9. Artur Mroczka Stal Gorzów Wlkp. 7 (0,2,1,1,3)
10. Damian Baliński Unia Leszno 7 (3,1,2,d,1)
11. Robert Kościecha Polonia Bydgoszcz 6 (2,w,3,0,1)
12. Maciej Janowski Atlas Wrocław 5 (0,3,1,0,1)
13. Rune Holta Unibax Toruń 5 (1,0,2,2,0)
14. Mikołaj Curyło Polonia Bydgoszcz 4 (0,2,2)
15. Adrian Miedziński Unibax Toruń 4 (2,1,1,d,0)
16. Ryan Sullivan Australia 3 (0,2,0,1,0)
17. Szymon Woźniak Polonia Bydgoszcz 2 (1,1,0)
18. Piotr Protasiewicz Falubaz Zielona Góra 0 (w,u)
Powrót
Transmisja

Oglądaj zawody na żywo
w TVP SPORT
Oglądaj
Sponsorzy i partnerzy imprezy